+32 9 388 71 95 info@sibomat.be Bezoek onze showroom Sibonet NL / FR
Mijn Sibomat

Vrijblijvend contact

U wilt graag gratis informatie, een gratis offerte of een vrijblijvend gesprek om de voordelen van een houtskeletbouw te ervaren? Aarzel niet om ons te contacteren. U kan onze brochure ook downloaden op deze pagina.

Sibomat NV
Toonzaal Zulte
Oude Waalstraat 248
9870 Zulte
+32 9 388 71 95
info@sibomat.be

Toonzaal Zandhoven
Langestraat 99
2240 Zandhoven
+32 3 500 76 78
info@sibomat.be

Contacteer uw bouwadviseur

U wilt graag gratis informatie, een gratis offerte of een vrijblijvend gesprek om de voordelen van een houtskeletbouw te ervaren? Aarzel niet om ons te contacteren. Wij helpen u met plezier bij het realiseren van uw droomhuis.

Aldo Denayer

Henegouwen

aldo.denayer@sibomat.be
0493 08 13 63

Noel Doyen

Brussel, Waals Brabant, Namen (Oost), Luik (West)

noel.doyen@sibomat.be
0477 67 75 10

Bart Leysen

Antwerpen, Vlaams Brabant – Noord & Leuven

bart.leysen@sibomat.be
0472 34 52 69

Walter Meuwes

Limburg, Vlaams Brabant – Oost

walter.meuwes@sibomat.be
0497 39 34 95

Denis Van de Putte

Oost-Vlaanderen (O-VL Zuid-Oost), Vlaams Brabant - West, Brussel en Brusselse Rand

denis.vandeputte@sibomat.be
0492 91 00 21

Peter Vandepitte

West-Vlaanderen, Oost-Vlaanderen (O-VL Noord-Oost)

peter.vandepitte@sibomat.be
0475 24 95 33

Willem Verhaeghe

Oost-Vlaanderen (O-VL Zuid + O-VL Noord-West)

willem.verhaeghe@sibomat.be
0478 57 84 64

Roderik Bombeke

Oost-Vlaanderen (Noord)

roderik.bombeke@sibomat.be
0475 74 76 22

Luc Sornin

Namen, Luik

luc.sornin@sibomat.be
0476 77 47 24

Stéphane Truant

Vlaams-Brabant

stephane.truant@sibomat.be
0477 60 72 51